90 postów na blogu + Linkowe Party

Przez ostatnie dni zajęłam się porządkowaniem swoich starych wierszy, opowiadań i notatek. Szkoda mi było tak je zostawiać na blogu, którego już nie ma w przestrzeni internetowej prawie od roku. Przeniosłam je więc na zupełnie nowy blog pod nickiem 'Relewantna' i teraz mam dwa blogi: ten oraz nowy ze starymi wpisami, a raczej z konkretną częścią starych wpisów. Póki co nowy blog jest półprywatny i wstęp do niego mają tylko wybrani czytelnicy, ale być może z biegiem miesięcy ten stan rzeczy ulegnie zmianie. Muszę jedynie nieco uporządkować niektóre wpisy, oczyścić je z nieaktualnych linków i właściwości obrazu. Muszę również od początku dodać podziały tekstu, gdyż w procesie importu gdzieś zagubiły się po drodze. W przypadku wierszy nie jest to problem, jednak jeśli chodzi o opowiadania i notatki, podział tekstu zdecydowanie przydałby się i pomógłby nie wydłużać sztucznie strony.

90 postów na blogu + Linkowe Party


W chwili obecnej na nowym blogu znajduje się 521 postów tworzonych od 2011 roku. Kawał czasu i też kawał historii - choć z drugiej strony wydaje się, że te (ponad) 7 lat minęło w try miga.

Również ten blog niedługo będzie miał już rok. Ten post jest postem 90-tym i zarazem moim 90-tym minizbiorem myśli zebranych tutaj wirtualnie. Każdy post to taka kropla w morzu przeżywania ciągle czegoś lub czegoś innego. Przeżywania, doświadczania, czasem też wyobrażania sobie alternatywnej rzeczywistości - tej bez błędów i pomyłek. Tej, w której miałabym inne cechy lub podjęła inne decyzje. Albo takiej, w której świat byłby inny.

Słowa tworzą zdania. Zdania akapity. Czasami akapity ożywają i zaczynają oddychać. - Stephen King


Data utworzenia tego bloga: 24.09.2017 r.Z okazji tego 'postowego' mini święta zapraszam na drugie już Linkowe Party. Podczas pierwszego Linkowego Party mieliśmy okazję zapoznać się z nowymi blogami i ciekawymi wpisami - liczę na to, że tym razem będzie podobnie. Dodawajcie linki do waszych blogowych wpisów, maksymalnie do czterech. Nieistotne, czy będą to wpisy sprzed roku, dwóch lat czy z przedwczoraj - ważne, aby było co poczytać. :)

Wypromujcie swoje blogi i przy okazji zajrzyjcie również do innych.

Odnośnik do poprzedniego Linkowego Party → KLIKU KLIK!10 komentarzy: