Pół roku bloga + Linkowe Party

Czas leci szybko: wydaje mi się, jakbym ten blog założyła ledwie wczoraj, a tu już minęło dobre pół roku. W zasadzie to bardzo mało, ale tak jak mówię: wydaje mi się, jakbym ten blog założyła wczoraj, więc patrząc z tej perspektywy pół roku to dość długi czas. 

Pół roku bloga + Linkowe Party

Blog powstał na tzw. spontanie. Nie planowałam jego założenia tygodniami czy miesiącami. Wcześniej też byłam blogerką, ale z przyczyn opisanych w poście Blog - własny wirtualny kąt zamknęłam tamten rozdział blogowania i otworzyłam zupełnie nowy. Teraz wiem, że to była dobra decyzja. Zaczęłam od nowa i nawet czuję się innym człowiekiem. Bardziej świadomym swojej wartości.

W poprzednim blogowym wcieleniu zbyt dużo się stało, a ja nie umiałam postawić ludziom granic. Powiem wprost: dałam sobie wejść czytelnikom na głowę, a to akurat błąd niewybaczalny. Kiedy zdarzy się hejter, a my nie postawimy mu żadnych granic, to później bardzo ciężko się go pozbyć, a on czuje się coraz bardziej zuchwały i zabiera nam coraz więcej przestrzeni. W końcu nasze miejsce przestaje być naszym miejscem i trzeba szukać kolejnego.

Teraz mozolnie dzień po dniu uczę się, jak dbać o własną przestrzeń i jak stawiać ludziom granice: zarówno w świecie wirtualnym, jak i realnym. W końcu życie jest po to, aby codziennie się czegoś uczyć. Umiejętności życiowe nie spływają na nas od razu za jednym zamachem - choć tak z pewnością byłoby dużo łatwiej.

Z okazji tego mikroświęta - półrocznego blogowania - proponuję Linkowe Party. Dodawajcie linki do swoich blogowych wpisów, maksymalnie do 4 (słownie: czterech). Wypromujcie swoje blogi i przy okazji zajrzyjcie też do innych. Jeżeli Linkowe Party przyjmie się i będzie cieszyć się zainteresowaniem, to w przyszłości pojawią się również następne edycje.

A więc... do dzieła! Dodawajcie linki do swoich blogowych postów.Share:

9 komentarzy:

 1. Wszystkiego blogowo najlepszego z okazji półrocza! Dla mnie to dużo i sama sobie też trochę życzę takiego miniswieta ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję półrocza i trzymam kciuki za dalszy rozwój bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To takie jakby happy birthday dla Twojego bloga! Ja mam dopiero niecałe miesiąc, wiec nawet to się nie umywa .. :D Powodzenia w dalszym rozwijaniu bloga i siebie :))) milkowomi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego z okazji pół roku blogowania, to znaczy że masz już doświadczenie w blogowaniu, tyle że za dużo negatywnego było, to życzę teraz najlepszych doświadczeń...

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i życzę wytrwałości!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego na półmetku:) teraz już z górki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję pierwszej małej rocznicy i życzę kolejnych. Oby było ich jak najwięcej. Zdrowych, spokojnych, a przede wszystkim rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie blogowanie to zrywy. Pół roku regularnego pisania dopiero przede mną. Powodzenia

  OdpowiedzUsuń

Kopiowanie treści jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
© Relewantna. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Zapisz się na newsletter

* indicates required

Subskrybuj blog

Wpisz swój adres e-mail:

Zamów powiadomienia o nowych postach

Kim jest Relewantna?

Kim jest Relewantna?

Dołącz do obserwatorów bloga

Popularne posty

Ostatnie posty

Archiwum bloga

Kategorie wpisów

Asertywność (20) Bezsenność (12) Czas (28) Emocje (46) Hejt (15) Linkowe Party (1) Noc (11) O mnie (2) Obojętność (15) Polityka (3) Praca (23) Święta (5) Wstęp (1) Zmęczenie (33)
Kopiowanie tekstów jest zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone.